Instrukcje rezerwacji i płatności

   Szanowny Kliencie, Szanowna Klientko!

Biuro Podróży ADI Travel oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet lub telefonicznie. W przypadku rezerwacji telefonicznej, aby ułatwić odnalezienie konkretnej oferty, prosimy o podanie kodu wybranej oferty.

Nasz system rezerwacji jest niezwykle prosty a formy płatności bezpieczne.

1. Wyszukanie oferty

W pola wyszukiwarki wpisz i zaznacz kryteria, które będą pomocne w odnalezieniu odpowiedniej dla Ciebie oferty. By uściślić rodzaj wyjazdu możesz wybrać wyszukiwanie zaawansowane. Wtedy wybór poszerza się o rodzaj wyżywienia, liczbę wszystkich osób, itp. Po uzupełnieniu pól, naciśnij: szukaj.

2. Wybranie oferty

Na ekranie ukaże się lista ofert, zawężona do tych, które będą najbliżej wybranych przez Ciebie kryteriów. Na tym etapie, możesz dokonać wstępnego wyboru i przejrzeć szczegółowe informacje dotyczące tej oferty.

3. Rezerwacja

Na tym etapie możesz dokonać wstępnej rezerwacji. Pamiętaj, że nie wiąże się ona jeszcze z żadnymi kosztami. Po kliknięciu rezerwuj on-line na ekranie wyświetli się formularz rezerwacji. Wypełnij w nim pola dotyczące Twoich danych. Gotowy formularz rezerwacji będzie przesłany do naszego konsultanta, który skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h. W każdej chwili możesz nam zadać dodatkowe pytania, korzystając z linku zadaj pytanie.

4. Dokumenty i płatności

Po potwierdzeniu wybranej przez Ciebie oferty i sprawdzeniu stanu wolnych miejsc w systemie rezerwacyjnym prześlemy na wymieniony w formularzu adres mailowylub nr faxu umowę zgłoszenie.
Po czytelnym podpisaniu odeślij ją na :

numer faksu (58) 736-32-33 lub

adres e-mail: biuro@aditravel.pl

Następnie, dokonaj zapłaty na nasz rachunek bankowy ( Bank Millennium lub mBank):

AT ADI Travel
ul. Gdańska 35 84-240 Reda

Numer konta:

Millennium S.A 70 1160 2202 0000 0001 3620 8496

lub

mBank 07 1140 2004 0000 3202 7316 6689

Wpłaty można dokonać dowolnym tradycyjnym przelewem lub płacąc kartą płatniczą w biurze .

W momencie podpisania umowy-zgłoszenia zawarta zostaje umowa między Klientem a Biurem Turystycznym.
Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży. Prosimy o przestrzeganie ustalonych z doradcą terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.
Dokumenty podróżne i bilety lotnicze dostarczymy na wskazany przez Ciebie w formularzu rezerwacji adres domowy. Mogą też czekać na Ciebie w punkcie odpraw na lotnisku.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Życzymy udanego pobytu! Bon Voyage! Kalo taksidi!